stars
stars

 

 
 

Referencie

Už viac ako 30.000 likes na Facebook(u). www.facebook.com/chcemebyvat

REFERENCIE OD KLIENTOV:

Radi by sme vyjadrili s partnerkou nasu vdaku a spokojnost pri kupe bytu. Pan Horsky vystupoval ukazkovo, profesionalne, ale co si cenime viac, bol jeho ludsky pristup a ochota spolupracovat.
Vsetky nalezitosti tykajuce sa kupy nam starostlivo pripravil a povysvetloval. Taktiez nam pomohol vybavit vsetko tykajuce sa bytu od prveho spisania zmluv, znalca, zapis do katastra a nasledne prevzatie nehnutelnosti. Cely proces prebehol hladko, na pana Horskeho sme sa mohli spolahnut. Je to naozaj prijemny a skuseny makler, ktory sa vo svojom odbore vyzna. Vrelo odporucame a tiez Dakujeme.
David a Dominika

 

Dobry den pan Horsky,

chcem sa Vam touto cestou este raz podakovat za Vasu ustretovost, profesionalny pristup, priatelske rady a postrehy pri kupe a predaji nehnutelnosti. Kedze som mal moznost vyuzit vase sluzby ako predavajuci a aj ako kupujuci, mozem objektivne zhodnotit, ze pri obchode sa snazite maximalne vyjst v ustrety obom stranam. Taktiez ocenujem Vasu iniciativu riesit problemy castokrat aj nad ramec toho, co by sa od realitneho maklera ocakavalo. Prijemne ma prekvapilo ako promptne a ochotne odpovedate na otazky a poziadavky aj mimo beznych pracovnych hodin. S nasou spolupracou som bol velmi spokojny a urcite Vas odporucim mojim priatelom a znamym.
Maros D.

 

Dobry den p. Horsky, chcela by som Vam este raz podakovat aj pisomne, hlavne za ochotu, ludsky pristup  a profesionalny pristup. Uz od uvodneho stretnutia, cez pripravu a podpis zmluv az po dotiahnutie obchodu do finalnej fazy – maximalna spokojnost! Dokonca Ste mi pomohli aj so stahovanim, co si nesmierne vazim a som Vam velmi vdacna. Som nadmieru spokojna s Vasimi sluzbami, budem Vas vrelo odporucat dalsim ludom, ktori budu mat zaujem o kupu alebo predaj nehnutelnosti. Dakujem za vasu spolupracu a prajem Vam dalsie uspechy vo Vasej praci 🙂

PS: Radost s Vami spolupracovat 🙂

Lucia Hvizdosova

 

Chceme velmi pekne podakovat a zaroven vyjadrit maximalnu spokojnost maklerovi Radovanovi Horskemu pri kupe vysnivaneho bytu. Od prvej prehliadky a celeho priebehu predaja nam bol vzdy napomocny a ustretovy s maximalnym profesionalnym pristupom, zodpovednostou a ludskostou az do finalnej fazy predaja. Sme naozaj vdacny ze sme kupu bytu realizovali prave s p. Horskym a touto cestou by sme ho chceli odporucit kazdemu kto sa rozhodne pre nove hniezdocko:). Dakujeme a zelame vam vela takych spokojnych klientov ako sme my.

Viktoria P, Maros F.

 

Dobrý deň, pán Horsky,

rád by som Vám poďakoval za vysoko profesionálny a pritom citlivý ľudský prístup, pri kúpe bytu.
Ešte som sa nestretol s takým odborným, slušným a rýchlym jednaním, väčšinou chladných a vypočítavých realitných maklérov. Preto Vás rád doporučím všetkým ľuďom, ktorí by potrebovali, či už predať, alebo kúpiť byt, či čokoľvek iné. Ešte raz Vám ďakujem a želám veľa úspechov, pri Vašej vynikajúcej práci!

S pozdravom Štefan

 

Počas celého procesu – „Hľadanie najlepšieho možného bývania pre nás “ boli služby Radovana Horského veľmi spoľahlivé, a na požiadavky flexibilné. Prehľad o bratislavských bytoch, najnovších trendoch a vlastne všetko čo je dôležité vedieť, keď si chcete výhodne kúpiť kvalitné bývanie sa potvrdilo v našej skúsenosti.

Juraj a Eva.

 

Dobry den pan Horsky,

rada by som sa Vám touto cestou poďakovala za vynikajúcu spoluprácu pri realizácii kúpy bytu.
Od prvého kontaktu obhliadky bytu, bola z Vašej strany ústretovosť, spoľahlivosť a časová presnosť.
Je mi potešením v dnešnej dobe stretnúť ľudí, ktorí vykonávajú svoju prácu s radosťou a zároveň so záujmom ísť klientovi v ústrety.
Počas obchodu som nezaznamenala žiadne nedostatky, ktoré by mohli spôsobiť pochybnosti o úspešnosti dokončenia pípadu.
Pravidelný kontakt z Vašej strany mi dovolil mať včasné a presné informácie o celom priebehu kúpy bytu.
Ešte raz  ďakujem a určite Vás rada doporučím novým záujemcom o kúpu a predaj nehnuteľností.

S pozdravom
Alena Hodinkova

 

Ďakujem za skvelú profesionálnu prácu p. Horskému, ktorého služby odporúčam tým, ktorí si chcú svoju nehnuteľnosť kúpiť/predať/prenajať s najprijateľnejšou cenou, s kvalitným právnym servisom, so skvelou koordináciou celého priebehu realizácie, ako aj rýchlosťou v každom smere a v neposlednom rade šarmantným prístupom p. Horského. Pán Horský, ďakujem Vám za všetko čo ste pre mňa urobili, vážim si Vás ako človeka a rovnako si vážim Vaše služby v oblasti realít na veľmi vysokej úrovni. Prajem Vám, aby sa Vám darilo v pracovnej i súkromnej oblasti.

Jana Pokorná

 

Chcel by som sa poďakovať p. Horskému za vzájomnú korektnú spoluprácu.
Stretli sme sa spolu pri kúpe našej 1.nehnuteľnosti. Predávajúcim bol starší súrodenecký pár, ktorí nehnuteľnosť práve zdedili – čo bol hlavný dôvod prečo celý proces predaja trval (prirodzene) trochu dlhšie. Čakanie na papiere zo súdu o ukončení dedického konania, zaobstarávanie podkladov pre banku v kombinácii s takmer 70 ročným súrodeneckým párom (s komplikovanejšími vzájomnými vzťahmi ) na strane predávajúcich – našťastie ich zastupoval práve p. Horský, ktorý všetky veci ohľadne predaja aktívne manažoval (a hlavne vedel druhej strane vysvetliť).
Zvlášť oceňujem jeho promptnosť, trpezlivosť, dochvíľnosť, ľudskosť a korektnú komunikáciu. Som rád, že pri kúpe svojej 1. nehnuteľnosti som mohol spolupracovať s profesionálom – ďakujem.

Martin S.

 

S manželkou sme sa rozhodli predať byt. Pomaly nám v ňom začínalo byť tesno, takže nebolo čo riešiť, ide sa do väčšieho! Náš cieľ bol jasný – predať čím skôr za čo najlepšiu cenu. Optimizmus sa začal strácať, keď sme zistili, že na okolí je dlhodobo na predaj hneď niekoľko rovnakých bytov ako ten náš a to za výrazne nižšie ceny ako boli naše očakávania. Nutne sme potrebovali zázrak. A ten sa stal…
Týmto zázrakom bolo pre mňa stretnutie s pánom Radovanom Horským. Na našom prvom nezáväznom stretnutí na mňa urobil veľmi dobrý dojem, preto som sa rozhodol, že využijem jeho služby bez toho, aby som oslovoval iné realitné kancelárie. Výsledok rozhodnutia nedal na seba dlho čakať, byt bol za 2 týždne predaný za cenu o ktorej som na začiatku ani nesníval. Postaral sa samozrejme aj o kompletný servis spojený s predajom – zmluvy, odhad, kataster, banka, atď.
Na záver by som rád všetkým odkázal, že každá transakcia na trhu nehnuteľností môže byť úspešnejšia, keď ju robíte s Radovanom Horským.

Martinek

 

Rada by som poďakovala a vyjadrila maximálnu spokojnosť s profesionálnym a ústretovým prístupom. Musím oceniť ako rýchlo sa podarilo nájsť spoľahlivého kupujúceho. Pán Horský, ste ako sa hovorí  pánom svojho remesla 🙂 Ďakujem veľmi pekne, v budúcnosti sa na vás opäť s dôverou obrátim.

Pekný deň prajem
Tatiana

 

Chcem sa poďakovať p. Horskému že za tak krátky čas sa vďaka nemu podarilo predať rodinný dom.
Myslela som si, že bude ťažké predať rodinný dom,kde v blízkosti prebieha už III. veľká etapa radových domov a predávalo sa tam ďalších pár veľmi podobných nehnuteľností ako bola tá naša.
Oslovili sme dve realitné kancelárie, no p. Horský sa však venoval predaju domu tak ako by si to predstavoval každý kto chce predať nehnuteľnosť. Ja som s ním komunikovala veľa telefonicky, keďže som sa presťahovala o 200 km ďalej ako sa nehnuteľnosť predávala.
Páčil sa mi jeho prístup ak nemohol zobrať telefón, hneď prišla sms-ka a keď sa uvoľnil zavolal. Nemusela som ho naháňať.
Vypracoval a vybavil všetky papiere spojené s predajom, kataster… Aj keď sa stala jedna nepríjemnosť, ,, v banke sa pomýlili “ a bol problém s katastrom a zápisom. p. Horský hneď ako sa to dozvedel riešil problém. Klobúk dole za 3 dni bol problém vyriešený vďaka p. Horskému. Kto chce predať alebo kúpiť nehnuteľnosť odporúčam Vám p. HORSKÉHO

Ešte raz Vám ďakujem a prajem veľa pracovných úspechov.

 

Prostredníctvom p. Horského som už v minulosti riešila predaj jednej nehnuteľnosti a mala som presne ako teraz tú najlepšiu skúsenosť. Veľmi oceňujem jeho prístup, ktorý je nielen veľmi profesionálny, ale aj ľudský zároveň. Je to človek, ktorý Vám dá pocítiť, že je tu kedykoľvek a za každých okolností pre Vás. Nikdy sme nemali pocit, že by sme ho svojimi otázkami vyrušovali. Nesmierna ochota pomôcť sa prejavila aj tým, že nám bol nápomocný pri kúpe našej novej nehnuteľnosti.
Keďže kúpu novej nehnuteľnosti sme realizovali prostredníctvom inej realitnej kancelárie, dokážem aj zodpovedne porovnať jednotlivé služby a musím povedať, že sa nedajú prirovnať k priateľskému, uvoľnenému, osobnému a veľmi zodpovednému prístupu p. Horského.
Opäť hodnotím jeho prácu na výbornú.
Ešte raz ďakujem a odporúčam

Eva B.

 

S panom Horskym sme prisli do kontaktu pri kupe nasej prvej nehnutelnosti, kde byvalym majitelom sprostredkovaval predaj danej nehnutelnosti. Musim zhodnotit, ze cely proces kupi bol komplikovani zo strany bankovych spolocnosti a preberanie bytu sa preto predlzilo o nejaky cas. Pan Hosrky v kazdej situacii reagoval promtne, ochotne a hlavne ludsky pre obidve strany za co mu parti z nasej strany obrovska vdaka. V dnesnom svete realit nie je jednoduche najst priatelskeho a zaroven profesionaleneho maklera, ktorym pan Horsky urcite je.

Viktor Kašša

 

p. Horskeho mozem ako maklera len a len odporucit vsetkym klientom, ktorí chcu  predat alebo aj kupit nehnutelnost. Ako klientka som si ho nasla na internete vdaka odporucaniam, ktore ma pocas celeho predaja mojej nehnutelnosti stale viac a viac utvrdzovali v tom ze som si vybrala toho NAJLEPSIEHO MAKLERA. Aj ked predaj nehnutelnosti nebol vobec jednoduchy, p. Horsky vedel vzdy na vsetko reagovat  promtne a najst spravne riesenie pre obe strany 24/7 od uplnej prvej komunikacie az po finalne odovzdanie bytu a super rychle vybavenie v banke. Je to makler s velkym M. Este raz vam chcem povedat VELKE DAKUJEM za super ludsky pristup, profesionalitu, ochotu, pevne nervy a v neposlednom rade dobru naladu pocas nasho posledneho dna pri podpisovani zmluv a odovzdavani bytu novemu klientovi.

Urcite ak v buducnosti by som riesila este predaj alebo kupu nehnutelnosti, tak jedine s p. Horskym.
este raz DAKUJEM

Katarina Parici

 

Kúpa nehnuteľnosti nie je práve lacná a jednoduchá záležitosť, preto som sa rozhodol vyhľadať radu profesionála. Radovana Horského poznám od mala, keďže sme vyrastali na jednom dvore, takže keď som sa chystal na kúpu vlastného bývania, hneď som volal jemu. Aj keď v tom čase žiadny (mne vyhovujúci) byt v ponuke nemal, tak sme zakrátko našli zaujímavú ponuku od developera. Pán Horský skontroloval, či je celý postup v poriadku a vyjednal v rámci zmluvy a postupov rovnaké podmienky pre obe strany. Páčil sa mi jeho prístup aj nasadenie. Určite sa mu znovu ozvem, keď budem kupovať alebo predávať nehnuteľnosť a samozrejme ho odporučím aj svojim známym.

Tomáš P

 

Trochu neskor ale predsa chcem sa ti velmi pekne podakovat. Ujal si sa predaja naseho bytu ktory bol velmi ale velmi komplikovany ale napriek vsetkemu predaj prebehol nad moje ocakavania – rychlo a uspesne. ako sprostretkovatel predaja si si chudak s nami ako klientami vytrpel toho dost a napriek tomu si bol velmi pohotovy, vzdy pripraveny, stale k dispozicii, priatelsky a velmi profesionalny so zodpovednym pristupom ku kazdej situaci ktora nastala. Urcite ta kazdemu odporucam a teda zaroven ti z celeho srdca dakujem pretoze vdaka tvojim schopnostiam realitneho maklera sa nas byt predal a prave to dopomohol k tomu, ze moj zivot sa zmenil o milion percent k lepsiemu.

Hricová Katarína:)

 

Dobry den pan Horsky,
Rada by som Vam tymto podakovala za koordinaciu pri predaji mojho apartmanu, kde som bola nadmieru spokojna s Vasou spolupracou a vysledkami.
V kazdom pripade Vas doporucim dalej.
Este raz vdaka

S pozdravom
Stankova

 

Dobrý večer pán Horský,
Preposielam Vám našu referenciu. Ďakujeme ešte raz za vašu pomoc a skvele odvedenú prácu!
Kristián Sedláček a Monika Kuruczová

Predávali sme jeden byt a kupovali dva menšie byty. Poviem Vám nebola to ľahká úloha. Stretli sme sa s viacerými realitnými maklérmi, no neverili by ste akí vedia byť ľudia neschopní. Počiatky nášho predaja a následnej kúpy boli strašideľné, až kým sme nestretli pána Horského. Ochota maximálne pomôcť, poradiť a výjsť v ústrety nielen ohladne jemu zverenej nehnuteľnosti, ale dokonca aj nehnuteľnosti s ktorou nemal nič spoločné. Jeho kvality nám taktiež preukázal keď nastali komplikácie s bytom, ktorý sme vďaka nemu kúpili. Pani majiteľka bohužial zomrela, no pán Horský si aj s touto situáciu prompte poradil. Prekvapil nás tým, ako sa ťažké situácie dajú šikovne zvládnuť, aby sa dosiahol požadovaný výsledok. Je to veľký profesionál s rozhľadom, so schopnosťou rýchlo konať a dotiahnuť veci až do finálneho konca. Sme veľmi radi, že sme natrafili na pána Horského a ďakujeme. Teraz si spokojne bývame 🙂

Kristián a Monika

 

Dobrý deň p. Horský. Dovoľte mi, aby som Vám aj touto cestou ešte raz poďakoval za veľmi kvalitne odvedenú prácu pri odpredaji bytu po mojej nebohej sestre. Sám dobre viete, že to nebol len taký bežný predaj bytu a že situácia sa niekoľkokrát viac ako skomplikovala. Preto si nesmierne vážim vašu trpezlivosť a profesionálny prístup k problematike. Ak ešte niekedy v budúcnosti budem musieť riešiť problém s nehnuteľnosťou, určite sa obrátim na Vašu odbornú pomoc a svoje skúsenosti so spoluprácou s Vami rád odovzdám aj mojim blízkym , priateľom a známym. Prajem Vám veľa zdravia a pracovných úspechov. Ešte raz, veľmi pekne ďakujem.

S pozdravom, Baluch

 

Ako makléra Radovana VRELO ODPORÚČAME !!! Nie len za jeho ľudský prístup, bezproblémovú komunikáciu, ale aj za jeho profesionalitu, nasadenie 24/7, rýchle a kvalitné služby, …. odbremení človeka od všetkých tých vyčerpávajúcich papierovačiek, vystávanie na úradoch, zabezpečí korektné zmluvy pre všetky zúčastnené strany. Radovan bol pre nás ako maklér dostupný nonstop, aj o polnoci (a to nemyslíme obrazne)! Celkovo svojím proaktívnym prístupom a bezchybnými službami si postupne plne získal našu dôveru.
Preto stále tvrdíme, že je to najlepší maklér, akého sme mohli chytiť. 🙂
RADOVAN, aj touto cestou by sme sa chceli veľmi pekne poďakovať za VŠETKO, čo si pre nás urobil ohľadom nadobudnutia nášho bytu. Ak v budúcnosti budeme opäť potrebovať služby realitného makléra, bez váhania budeme vedieť, na koho sa máme obrátiť.

M&P

 

Vo veľmi krátkom čase som potrebovala čo najlepšie vyriešiť  otázku bývania.
Touto cestou by som sa chcela poďakovať  p. Horskému,  za profesionálny prístup pri predaji nášho bytu a hlavne rýchlosť, s akou sa to zrealizovalo a tiež následne za pomoc s kúpou nového bytu. Od prvého stretnutia s p. Horským som nadobudla  pocit dôvery a profesionality, ktorý sa mi len potvrdil následným vypracovaním stratégie predaja, správneho odhadu reálnej ceny nehnuteľnosti, veľmi dobre spracovanou fotodokumentáciou bytu, čo určite výraznou mierou dopomohlo k rýchlemu predaju našej nehnuteľnosti. Vďaka jeho promptnej  a ústretovej komunikácii som mala stále prehľad o celom procese diania. Vybavil všetko od A po Z a mne zostal už len podpis zmlúv. Oceňujem čestnosť a ľudský prístup, ktorý má nielen voči svojmu klientovi, ale aj  voči kupujúcemu.

Ešte raz ďakujem a prajem veľa spokojných klientov

Eva B.

 

Chcela by som veľmi pekne poďakovať pánovi Horskému za ochotu a profesionalitu realitného makléra. Požiadala som ho, ako realitného makléra, či by mi pomohol predať byt. Bola som veľmi milo prekvapená, jeho ochotou a šikovnosťou za čo mu veľmi pekne ďakujem.  Všetko vybavil okolo predaja šikovne, či sa jednalo o podpis zmluvy, či podania na kataster. Vysoko odporúčam.

Majte sa pekne a všetko dobré.

Zuzana Bokorová.

 

S manželom sme čakali ďalší prírastok do rodiny a po dlhom zvažovaní sme sa rozhodli, že potrebujeme o izbu navyše. To znamenalo predať náš byt a kúpiť väčší. Začali sme preto listovať v realitných časopisoch a browsovať po internete. Časom sme zistili, že bude lepšie sa zveriť do rúk realitnému odborníkovi. Oslovili sme viacero realitných kancelárii a ich maklérov a najviac sa nám páčil p.Horský. Bol promptný, milý, skúsený a mal potrebné vedomosti a hlavne ho zaujímalo to čo sme potrebovali my. Celý proces predaja a následnej kúpi s ním prebehol oveľa ľahšie a čistejšie ako keby sme sa do toho pustili sami. Dôležité pre nás bolo, že nám pomohol so všetkými papierovačkami, všetko za nás obehal a celý stres okolo procesu zobral na seba. Ak sa raz rozhodneme znova predávať alebo kupovať nehnuteľnosť, určite ho zas radi oslovíme.

M.R

 

Rád by som sa poďakoval Radovanovi za pomoc pri predaji môjho 1izbového bytu. Keď som ho oslovil(na základe inzerátu) prišiel ku mne, prekonzultoval so mnou cenu bytu, postup a vysvetlil mi čo všetko ma čaká. Priznám sa Vám v tej dobe som vôbec nerozumel čo mi Radovan vysvetľuje ale videl som, že sa v tom vyzná a hlavne mal trpezlivosť mi všetko vysvetliť viackrát. Môj predaj prebehol krásne čisto, bez akýchkoľvek problémov a stresov.  Radovan sa postaral o všetko, ja som prišiel v podstate iba na podpis zmlúv k notárovi(dokonca mi aj sťahovákov vybavil).
Teraz sa poznáme už niečo vyše troch rokov a stali sa z nás priatelia. Dokonca, keď som prišiel o prácu, ponúkol mi, či by som nechcel vyskúšať prácu realitného makléra(že ma do všetkého zasvätí a pomôže mi). V tom čase práve otváral novú pobočku veľkej realitnej spoločnosti. Až pri práci pod jeho vedením som si uvedomil koľko toho vlastne ovláda, čo všetko vie vybaviť a aký je to človek.
Dodnes pracujem v realitách a aj keď už nie pod jeho vedením(keďže sa osamostatnil), stále ale pretrváva naša spolupráca.
Som rád, že som mal šťastie a vybral som si správneho makléra a že naše priateľstvo dodnes pretrváva.

M.Č

 

Radi by sme sa podelili o príjemnú skúsenosť s p.Horským. Vyrastal na dvore kde i naši synovia(kamaráti) a keď sme potrebovali predať zdedenú nehnuteľnosť, voľba makléra bola pre nás jasná. Pán Horský prišiel, nehnutelnosť nafotil, dohodli sme sa na predajnej sume, podpísali zmluvu a p. Horský sa s nami rozlúčil so slovami, že nám zašle mail aby sme videli ako je naša nehnuteľnosť ponúkaná a mohli sa prípadne vyjadriť, keby sme boli s niečim nespokojní. Aké bolo naše prekvapenie keď neubehlo ani hodín a p. Horský nám volá, že má záujemcov o obhliadku a chcú vidieť nehnuteľnosť ihneď. V skratke povedané, kupujúci prišli na obhliadku, p. Horský ju odprezentoval a bolo predané. Doteraz naám pán Horský hovorí, že pochybuje či niekedy dokáže zrealizovať rýchlejší predaj.

Odvtedy p.Horského odporúčame našim priateľom a známim, ktorým už taktiež pár krát pomohol. My sme ho samozrejme požiadali o pomoc aj pri predaji ďalšej našej nehnuteľnosti a i keď tam už ten predaj nebol rekordne rýchli, zas bol úplne bezproblémový.

Ďurčanská