stars
stars

 

 
 
Cena:
Dispozícia:
Plocha:
Podlažie:
Druh objektu:
Balkón:
Záhrada:
Pivnica:
 
114.990,-Eur
3izb byt
88m2
1
tehlový dom
nie
nie
áno
 
 

PREDANÝ, 3izb byt, 88m2, Šancová ulica

Byt:

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 3izb byt na Šancovej ulici v blízkosti bývalého kina Ymca. Byt sa nachádza na prízemi tehlového bytového domu. Do ulice je otočená iba jedna izba(jedno okno), zvyšok bytu je situovaný do tichého dvora, vďaka čomu je byt až neuveritelne tichý(treba zažiť). Všetky miestnosti v byte okrem obývacej izby sú nepriechodné. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou pred cca 5mi rokmi. Vrámci rekonštrucie bolo urobené napríklad: nové plastové okná, nové podlahy, nová sanita, nová kuchynská linka, kompletne nová elektrika, nová kuchynská linka a mnoho iného. K bytu prináleží aj pivnica. Parkovanie zabezpečené vo dvore.

 

Lokalita:

Šancová ulica pomenovaná podľa slova šance, ktoré pochádza z nemeckého Die Schanze – označovali sa ním mestské hradby, nechádzajúce sa v minulosti na týchto miestach. Za socializmu prechodne niesla meno Malinovského, na počesť sovietskeho veliteľa Rodiona Jakovleviča Malinovského(1898-1967), neskôr sa vrátila k svojmu tradičnému názvu. Na Šancovej sa napríklad nachádza budova YMCA(bývalé kino YMCA).

Ulica vyniká svojou polohou, blízkou centru mesta. Taktiež kvalitnou dopravnou dostupnosťou na ktorýkoľvek smer(v blízkosti zástavky MHD). Z bytu je na skok do centra mesta(cca 10min peši), taktiež sa dá veľmi rýchlo dopraviť na Kolibu(či iné prírodné miesta).

Kompletná občianska vybavenosť v rýchlo dostupnom okolí.

 

Pre bližšie info a dohodnutie obhliadky prosím volajte Radovan Horský – 0911 996 427