stars
stars

 

 
 
Cena:
Dispozícia:
Plocha:
Podlažie:
Druh objektu:
Balkón:
Záhrada:
Pivnica:
 
.........
4izb byt
85.66m2
prízemie
tehlovy dom
nie
nie
áno
 
 

Predané – 4izb byt, Medzilaborecka – Ružinov

Byt:

Ponúkame na predaj 4izb byt v tichej a vyhľadávanej lokalite v blízkosti Štrkoveckého jazera na Medzilaboreckej ulici. Byt sa nachádza na prízemí(okenné parapety vo výške cez 2m) tehlového bytového domu.

V byte bola vykonaná rekonštrukcia elektriny(kompletne nová kabeláž, ističe, rozvodová skriňa), inak je byt v pôvodnom stave, vhodný na rekonštrukciu podľa predstáv budúceho majiteľa. Rozloha bytu je 85,66m2. Pozostáva z dlhej vstupnej haly, ktorá sa tiahne naprieč celým bytom, ďalej z obývacej izby, spálne, dvoch ďalších izieb(všetky miestnosti v byte sú nepriechodné), kuchyne, kúpelne a toalety. K bytu taktiež prináleží pivnica o rozlohe cca 3m2.

O mesiac sa začne v dome rekonštrukcia stupačiek plus výmena vstupnej brány do domu.

Pred nedávnom boli spracované dva nezávislé znalecké posudky, kde v oboch prípadoch bola stanovená cena bytu na 120.000,-Eur

Lokalita:

Medzilaborecká ulica sa nechádza v srdci starého ružinova v tichej a vyhľadávanej oblasti plnej zelene v ktorej blízkosti sa nachádzajú hneď 2 jazerá(štrkovecké jazero a jazero Rohlík).

Ďalšou z výhod tejto lokality je aj výborná dopravná dostupnosť všetkými smermi, blízkosť viacerých zástaviek MHD, či rýchle napojenie na Bratislavský obchvat.

V blízkosti sa taktiež nachádza nemocnica s poliklinikou, pošta, zubná pohotovosť, potraviny, škola, škôlka, jasle, reštaurácie a podobne.

Vďaka svojej polohe, zeleni, občianskej vybavenosti a možnosti rôznych voľnočasových aktivít je táto lokalita ako predurčená na pohodlné bývanie.

 

 

Pre bližšie informácie a dohodnutie obhliadky prosím volajte Radovan Horský – 0911 996 427