stars
stars

 

 
 
Cena:
Dispozícia:
Plocha:
Podlažie:
Druh objektu:
Balkón:
Záhrada:
Pivnica:
 
349.990,-Eur
4 izb. RD
330 m2
-1, 0, 1
rodinný dom
4x
1859 m2
11O m2
 
 

VEĽKÝ RODINNÝ DOM S VEĽKÝM POZEMOKOM, LEN 20 MIN OD BA – NOVÝ ŽIVOT, ČASŤ VOJTECHOVCE

www.chcemebyvat.sk ponúka na predaj veľký štvorizbový rodinný dom v obci Nový Život – Vojtechovce, len 20 minút od Bratislavy.

Jedná sa o rodinný dom, ktorý prešiel rekonštrukciou pred dvomi rokmi a nachádza sa na veľkom pozemku s rozlohou 1859 m2. Z toho je 1240 m2 stavebný pozemok a 619 m2 záhrada.

Samotný rodinný dom má cca 330 m2. Jedná sa o dvojpodlažný rodinný dom, ktorý je plne podpivničený, každé  podlažie má cca 110 m2. Súčasťou domu je taktiež využteľné podkrovie.

Prízemie pozostáva zo vstupnej haly, veľkej obývacej izby s jedáľnou, priestrannej kuchyne s ostrovčekom (z ktorej je východ na pozemok), kúpelne s vaňou a toaletou.

Na poschodí sa nachádzaju tri priestranné izby, dve su využívané ako spálne a jedna ako detska izba. V jednej z izieb sa taktiež nachádza balkón. Ďalej sa na poschodí nachádza kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. Taktiež sa z chodby na poschodí dá vyjsť na balkón, ktorý sa nachádza nad hlavným vstupom do domu.

Vrámci pivnice nájdete technickú miestnosť s kotlom na plyn a aj kotlom na tuhé palivo (s poistkou proti prehriatiu), bývalu garáž perrobenú na skladovú miestnosť a ďaľšie dve skladové miestnosti.

Pozemok:

Naozaj rozľahlý pozemok v sebe ukrýva obrovský potenciál využitia, či už na rekreáciu (bazén a pod.) alebo napríklad aj na stavbu ďaľšieho rodinného domu.

Momentálne sa na záhrade nachádzajú dva altánky, v jednom bola plánovaná vonkajšia kuchyňa, v druhom bola plánovaná chill out zóna. Taktiež sa tu nachádza plne funkčná údiareň, skladová miestnosť, murovaná piecka a viacero stromčekov.

15 minút nadialnicu, 20 minút od BA, 16 km Dunajská Streda, 15 km Senec a Šamorín…

Pre viac informácií a dohodnutie obhliadky prosím kontaktujte Radovan Horský – 0911 996 427