stars
stars

 

 
 
Cena:
Dispozícia:
Plocha:
Podlažie:
Druh objektu:
Balkón:
Záhrada:
Pivnica:
 
info v RK
4 izb. RD
183 m2
-1, 0, 1
rodinný dom
áno
207 m2
áno
 
 

4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM, ÚŽITKOVÁ PLOCHA 183 M2 POZEMOK 207 M2, KARLOVA VES – ADÁMIHO ULICA

Virtuálna obhliadka: https://my.matterport.com/show/?m=NhTJ4fGnNPr

Link na video: https://youtu.be/e7SiiBh7EzQ

 

wwww.chcemebyvat.sk ponúka na predaj ojedinelý  rodinný dom v radovej zástavbe, v mestkej časti Karlova Ves, v miestnej časti Dlhé Diely. Jedná sa o architektonickú lahôdku, pôvodný dom z roku 1974, na ktorého návrhu sa podielal p. Talaš (legendárna štvorica architektov: Talaš, Ďurkovič, Svetko, Milučký).

Celková úžitková plocha rodinného domu je cca 183 m2, prízemie cca 85 m2, poschodie cca 64,23 m2, pivnica a garáž cca 36,52 m2.

Celková plocha pozemku 207 m2, zastavaná plocha 85 m2 a záhrady 122,5 m2.

Rodinný dom navrhnutý architektami pre architektov, čomu zodpovedá architektonické a dispozičné riešenie daného domu.

Na prízemí sa nachádza predsieň, toaleta, kuchyňa z ktorej sa voľne prechádza do jedálne a z nej do obývacej izby (s krbom) so zimnou záhradou (viď pôdorys). Jedná sa o veľký a krásne otvorený priestor, ktorý je vďaka veľkým oknám aj perfektne presvetlený.

Na poschodí sa nachádzaju tri samostatné izby a priestranná kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom a toaletou. K dvom z týchto izieb prislúcha aj balkón (viď pôdorys).

Dom je aj čiastočne podpivničený. Nájdete tu miesnosť určenú napríklad na práčovňu, technickú miestnosť a garáž (viď pôdorys).

Najväčšími devízami tohoto domu sú: lokalita, perfektné dispozičné riešenie, svetlosť, záhradka, tiché prostredie, gáráž, dostupnosť do centra a veľa ďalšieho…

Lokalita:

Adámiho ulica sa nachádza v Karlovej Vsi v miestnej časti Dlhé diely.

Jedná sa o lokalitu plnú zelene s viacerými možnosťami vyžitia. Na konci Dlhých dielov sa nachádza Jezuitský les a medzi obytnými domami množstvo parkov. Taktiež sa tu nachádza množstvo gastronomických zariadení, viacero potravinových reťazcov, pošta (BA 44), školy, škôlka a veľa iného.

Na sídlisku Dlhé diely je viacero ihrísk, ktoré ponúkajú bohaté športové možnosti (futbal, basketbal, bežecká dráha, horolezecká stena, atď).

Dostupnosť do centra mesta s využitím MHD cca 10 – 15 min, autom mimo dopravnej špičky 5. min.

Pre viac informácií a dohodnutie obhliadky kontaktujte Radovan Horský – 0911996427