stars
stars

 

 
 
Cena:
Dispozícia:
Plocha:
Podlažie:
Druh objektu:
Balkón:
Záhrada:
Pivnica:
 
264.990,- Eur
4 izb RD
140 m2
1
Novostavba
terasa 30 m2
738 m2
...
 
 

PREDANÉ, NOVOSTAVBA, RODINNÝ DOM NA KONCI SLEPEJ ULICE, HVIEZDOSLAVOV

www.chcemebyvat.sk ponúka na predaj nízkoenergetickú novostavbu rodinného domu/drevodom/ na konci slepej ulice v obci Hviezdoslavov. Celá nehnuteľnosť bola do posledného detailu navrhnutá architektom pre vlastné bývanie.

Dom skolaudovaný v roku 2016 sa nachádza na priestrannom pozemku s rozlohou 738 m2. Samotný dom má zastavanú plochu 161 m2, z toho 140 m2 je úžitková plocha domu + 30 m2 terasa.

Jedná sa o 4 izbový RD, dohromady pozostávajúci z 8ich miestností – vstupná predsieň, obývacia časť s kuchyňou a jedálňou/60 m2/, spálňa, detská izba, pracovňa, kúpeľňa s toaletou a technická miestnosť.

Od počiatku bol dom projektovaný s maximálnym ohľadom na životné prostredie a pasívne energetické zisky, preto je aj dom orientovaný na južnú stranu.

Celý dom aj vstavané zariadenie v ňom je vyrobené na mieru, presne podľa požiadaviek architekta.

Celá nehnuteľnosť využíva iba elektrickú energiu/89,-Eur mesačne/.

Vykurovanie je v celom dome riešené podlahovým kúrením so samostatnou reguláciou v každej miestnosti. Clonenie je riešené vonkajšími Z 90 elektricky ovládanými žalúziami s ďialkovým ovládaním.

V dome nebolo na ničom šetrené, nábytok z masívu alebo kvalitnej dyhy, bezšpárová kuchynská doska z Corianu, takisto kvalitné spotrebiče sú tu samozrejmosťou.

Dom má aj viacero vychytávok: výsuvný digestor, „tajný“ prechod do komory, či hviezdne/reálne súhvezdia/ nebo mad vaňou.

Z domu viete vyjsť na terasu s rozlohou 30 m2 pri ktorej vás ihneď zaujme bazén s 18 m3 vody/4,6m priemer, 1,2m hĺbka/.

Záhrada, na tej sa tiež pán architekt poriadne vyhral. Je zvlnená terénnymi úpravami, rozčlenená na úžitkovú a okrasnú. Boli v nej ponechané dva pôvodné staré stromy/marhula a slivka/, 70 m2 zo záhrady tvorí časť na pestovanie zeleniny. V ďalších častiach záhrady sa nachádza množstvo úžitkových, či okrasných drevín.

Na záhrade sa takisto nachádza na mieru zhotovený záhradný domček o rozlohe 10 m2.

Dom má vlastnú studňu s pitnou vodou, odpad riešený formou septiku, optický káblový internet a parkovanie pre 3 autá pohodlne.

Pre viac informácií a dohodnutie obhliadky prosím kontaktujte Radovan Horský – 0911 996 427.