stars
stars

 

 
 
Cena:
Dispozícia:
Plocha:
Podlažie:
Druh objektu:
Balkón:
Záhrada:
Pivnica:
 
.........
1,5 izb byt
52 m2

obytný dom
2x
...
áno
 
 

PREDANÝ, 1,5 IZB BYT, 52 M2, 2X BALKÓN, NOVÉ MESTO, ČSL. PARAŠUTISTOV

Byt:

Ponúkame na predaj pekný, slnečný 1,5 izbový byt na ulici Čsl. Parašutistov. Byt sa nachádza na  treťom poschodí šesťposchodového zatepleného panelového domu. Celková plocha je cca 52 m2, z toho cca 44 m2 je plocha bytu, 6 m2 balkóny a 2 m2 pivnica. K bytu taktiež prináleži kumbál na medziposchodí/cca 2 m2/ a so susedom zdieľa časť uzamykatelnej chodby/viď foto/.

Byt pozostáva zo vstupnej chodbičky, dvoch samostatných izieb, kuchyne, kúpeľne, toalety. Celý byt je orientovaný na slnečnú juhozápadnú stranu s čiastočným výhľadom na Kolibu.

Byt je v pôvodnom stave a je pripravený na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv.

V dome prebehla kompletná rekonštrukcia kúrenia, vodovodných rozvodov, kanalizácie, nová vstupná brána s elektronickým vrátnikom, nový výťah, dom je zateplený.

Lokalita:

Ulica Čsl. Parašutistov sa nachádza vo vyhľadávanej časti mestskej štvrte Nové Mesto. Jedná sa o peknú lokalitu plnú zelene, detských ihrísk(4), dvoch psích parčíkov a športovísk(basketbalové ihrisko, squash, futbalové ihrisko, hokejbalové ihrisko a veľa iného) odkiaľ je na skok k jazeru Kuchajda, či na obľúbenú Ahojku.

V blízkosti sa nachádza taktiež kompletná občianska vybavenosť, ktorú zaručuje OC POLUS(pošta, hypermarket, banky atď). Taktiež sa v okolí nachádza škôlka, základná i stredná škola, OC Slimak(Tesco express,  reštaurácia, bar a mnoho iného), nemocnica s poliklinikou a ďalšie.

Ďalšou z výhod tejto lokality je dobrá dopravná dostupnosť všetkými smermi či blízkosť zástaviek MHD(autobus, električka).

Pre viac informácií a dohodnutie obhliadky prosím kontaktujte Radovan Horský 0911 996 427