stars
stars

 

 
 
Cena:
Dispozícia:
Plocha:
Podlažie:
Druh objektu:
Balkón:
Záhrada:
Pivnica:
 
88.000,- Eur
3 izb byt
85 m2
1, 2
dvojdom
18 m2 terasa
290 m2
...
 
 

RODINNÝ DOM/BYT/, 85 M2 + 18 M2 TERASA + 290 M2 POZEMOK, OBEC VEĽKÉ BLAHOVO

Ponúkame Vám na predaj krásny a mimoriadne útulný 3-izbový rodinný dom/byt/ v centrálnej časti obce Veľké Blahovo.

V ponuke sú štyri bytové jednotky.

Rodinný dom je súčasťou dvojdomu. Úžitková plocha každej bytovej jednotky v dvojdome je 85 m2 + terasa 18 m2 a prislúcha k nej pozemok o výmere cca 290 m2.

Domy sú veľmi prakticky dispozične riešené. Pozostávajú z predsiene s priestorom pre vstavanú skriňu, z obývačky prepojenej s kuchyňou a jedálňou s výstupom na terasu, zo špajze, z dvoch samostatných izieb, z kúpeľne s vaňou/sprchovým kútom, umývadlom a priestorom pre práčku, technickou miestnosťou. Stena v podkroví je oddelená od suseda murovanou priečkou až po strop.

Technické riešenie domu: obvod – tehla Thermobrick 30 cm, zateplenie 15 cm expandovaným polystyrénom, stropná izolácia 30 cm, podlahová izolácia 10 cm, vonkajšia fasádna silikónová omietka, betónová strešná krytina Terran čierna, okapové zvody, hromozvod na komplet + revízia, vnútorné priečky tehla, sadrokartónový strop, omietky vápenno-cementové, plastové 6 komorové okná s trojsklom, vchodové bezpečnostné dvere vo farbe, alarm – predpríprava, predpríprava na krb – na komplet dokončenie je obsiahnuté v štandarde, odpad – septik, podlahové kúrenie, okapové chodníky a parkovacie miesta v zámkovej dlažbe, brána s predprípravou na elektrický pohon, oplotenie zo všetkých strán. Klimatizácia zahrnutá v cene štandardu.

Rodinný dom je napojený na elektrinu a verejný vodovod.

Veľkou výhodou sú veľmi nízke mesačné náklady, cca 60 EUR.

Rodinný dom je momentálne v štádiu výstavby, dokončenie a kolaudácia sú naplánované na jún 2019.

V prípade záujmu je možné byt zariadiť do štandardu v sume + 10.000 EUR. Štandard navyše obsahuje plávajúce podlahy s obvodovými lištami, dvere so zárubňami a kľučkami, komplet kúpeľňa s vaňou, umývadlom – všetko s možnosťou výberu z viacerých variácií a farebných odtieňov podľa želania klienta.

BONUS: KRB plus KLIMATIZÁCIA

Veľké Blahovo patrí medzi vyhľadávané lokality pre pokojné rodinné bývanie blízko Dunajskej Stredy, len 2 km a taktiež pre veľmi dobrú dostupnosť do Bratislavy 35 km, aj vlakovým spojením RegioJet. Občianska vybavenosť obce je veľmi dobrá, ZŠ, MŠ, pár sto metrov pešo od domu sú potraviny, pošta, obecný úrad, reštaurácia, pohostinstvo, kostol, knižnica atď..

Cena holobytu: 88 000 EUR (vrátane provízie pre RK), bytu v štandarde 98 000 EUR

 

Pre viac informácií a dohodnutie obhliadky prosím kontaktujte Radovan Horský – 0911 996 427