stars
stars

 

 
 
Cena:
Dispozícia:
Plocha:
Podlažie:
Druh objektu:
Balkón:
Záhrada:
Pivnica:
 
.........
2 izby byt
54 m2
1.p
tehlový dom
...
...
áno
 
 

PREDANÝ, 2 IZB BYT, 54 M2, ČIASTOČNÁ REKONŠTRUKCIA, BA – RAČA

www.chcemebyvat.sk ponúka na predaj 2 izb o rozlohe 54 m2 v super obľúbenej lokalite BA – Rača, Hagarova ulica.

Byt sa nachádza v zrekonštruovanom tehlovom dome/zateplenie, nová fasáda, nová strecha, nový vchod a spoločné priestory/ na zvýšenom prízemí/vo výške prvého poschodia/.

Predmetný byt je po čiastočnej/nedokončenej rekonštrukcii/, ktorá obsahovala: plastové okná, elektrika/okrem spálne/, podlahy, čiastočne kúpeľňa, nová kuchynská linka atď atď. Cena je prispôsobená nedokončnej rekonštrukcii.

Byt pozostáva zo vstupnej predsiene, dvoch samostatných/nepriechodných/ izieb, z toho obývacia izba otvorená do jedálne a kuchyne a kúpeľne s toaletou.

dispozícia bytu bola oproti pôvodnej zmenená, čím vznikol väčší a otvorenejší priestor v obývacej časti a spojil sa priestor kúpeľne s toaletou/lepšie ako pôvodne/.

V tesnej blízkosti domu sa nachádza detské ihrisko, za domom v podstate les, v blízkosti  dve materské škôlky-

Čo sa lokality týka, jedná sa o jednu z najvyhľadávanejších lokaliít v BA. V blízkosti sa nachádza kúpalisko, bikrosová dráha, veľa parkov/zelene/, do lesa peši cca 15min. Taktiež tu na mieste futbalového štadióna vyrastie prijekt hokejtistu Ľubomíra Višnovského, ktorý bude obsahovať: hokejovú halu, fitness, plaváreň atď…

Do centra mesta sa budúci majiteľ dostane autom za cca 10 – 15 min. Takteiž moznosť dopravy MHD – električka, autobus…

 

Pre viac informácií a dohodnutie obhliadky prosím kontaktujte: Radovan Horský – 0911 996 427