stars
stars

 

 
 
Cena:
Dispozícia:
Plocha:
Podlažie:
Druh objektu:
Balkón:
Záhrada:
Pivnica:
 
139.990,-Eur
3 izb byt
67 m2
5/7
obytný dom
áno
....
áno
 
 

2,5 IZB BYT, 67 M2 BA III – NOVÉ MESTO, ČSL. PARAŠUTISTOV

Byt:

Tento čiastočne zrekonštruovaný 2,5izb byt sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite v blízkosti polusu na Čsl. Parašutistov. Jedná sa o 2,5izb byt o rozlohe 67 m2, ktorý pozostáva z: veľkej predsiene, 3 samostatných(nepriechodných) izieb, kuchyne, kúpeľne, toalety, balkónu a dvoch pivníc. Byt sa nachádza na piatom zo siedmich nadzemných podlaží.

Plocha bytu 67 m2 z toho 64 m2 byt 3 m2 pivnica a možnosť ďalšej pivnice.

Byt prešiel  čiastočnou rekonštrukciou, ktorá obsahovala, plastové okná, nové kúrenia a radiátori.

Na radiátoroch sú osadené merače spotreby(nižšie mesačné náklady).

Prednedávnom bola taktiež vymenená vstupná brána do domu s čipom. Dom je zateplený, vymenené stupačky, kúrenie, dom je čistý a udržiavaný so slušnými obyvateľmi.

Lokalita:

Ulica čsl. Parašutistov sa nachádza vo vyhľadávanej časti mestskej štvrte Nové Mesto. Jedná sa o peknú lokalitu plnú zelene, detských ihrísk a športovísk(basketbalové ihrisko, squash, futbalové ihrisko, hokejbalové ihrisko a veľa iného), parku pre psov, odkiaľ je na skok k jazeru kuchajda, či na obľúbenú Ahojku a Kolibu. V blízkosti je taktiež školka, základné školy, umelecká škola ako aj stredná škola.

V blízkosti sa nachádza taktiež kompletná občianska vybavenosť, ktorú zaručuje OC POLUS(pošta, hypermarket, banky atď). Taktiež sa v okolí nachádza škôlka, základná i stredná škola, OC Slimak(Tesco express, dvd požičovňa, reštaurácia, bar a mnoho iného), nemocnica s poliklinikou a ďalšie.

Ďalšou z výhod tejto lokality je dobrá dopravná dostupnosť všetkými smermi či blízkosť zástaviek MHD(autobus, električka).

Pre viac informácií a dohodnutie obhliadky prosím kontaktujte Radovan Horský 0911 996 427 alebo mail: radovanhorsky@chcemebyvat.sk