stars
stars

 

 
 
Cena:
Dispozícia:
Plocha:
Podlažie:
Druh objektu:
Balkón:
Záhrada:
Pivnica:
 
89.990,- Eur
2i byt
44 m2
-1
tehlový dom
svetlík
áno
8 m2
 
 

PREDANÝ 2izb byt pri Medickej, Francisciho ulica, záhrada

Tento zaujímavý suterénny bytík sa nachádza v centre mesta na Francisciho ulici(neďaleko Medickej záhrady) v tejlovom dome. Jedná sa o 2izb byt s rozlohou 44 m2 z toho 36 m2 je obytná plocha bytu a 8 m2 pivnica nachádzajúca sa ihneď vedľa bytu(dá sa využiť aj ako bežný úložný priestor). Byt je na liste vlastníctva definovaný ako byt, nie ako nebytový priestor.

Byt pozostáva z vstpnej chodbičky, menšej kuchynky, dvoch obytných izieb, kúpeľne s toaletou, špajzy a už spomínanej pivnice.

Byt prešiel rekonštrukciou vo viacerých fázach vrámci ktorej bolo vykonané: nové plastové okná, elektrické rozvody, nové odpady, nová sanita, nové podlahy….

Veľkými výhodami tohto bytu okrem jeho skvelej polohy je aj možnosť využitia veľkého(12 m2) svetlíku, ktorý može nahradiť balkón a taktiež krásna záhrada s altánkom, ktorú može nový majiteľ plne využívať.

V byte sa nenachádza plyn, kúrenie je taktiež elektrické. Celkové mesačné náklady vrámci kúrenia však nepresiahnu 120,-Eur.

Ak máte radi atypické priestory na bývanie, alebo chcete bývať v starom meste za veľmi rozumnú cenu, toto je správna voľba pre vás.

 

Pre viac informácií a dohodnutie obhliadky prosím kontaktujte Radovan Horský – 0911 996 427