stars
stars

 

 
 
Cena:
Dispozícia:
Plocha:
Podlažie:
Druh objektu:
Balkón:
Záhrada:
Pivnica:
 
.........
1,5izb byt
44 m2
1
obytný dom
...
...
áno
 
 

PREDANÝ, SUPER LOKALITA, 1,5 izb byt, plast okná, NOVÉ MESTO, Čsl. Parašutistov,

Byt:

Ponúkame na predaj pekný, slnečný 1,5 izbový byt na ulici Čsl. Parašutistov. Byt sa nachádza na  zvýšenom prízemí šesťposchodového zatepleného panelového domu. Rozloha bytu je 44 m2. Pozostáva zo vstupnej chodbičky, dvoch samostatných izieb, kuchyne, kúpeľne, toalety + k bytu prináleži pivnica. Celý byt je orientovaný na slnečnú juhozápadnú stranu s výhľadom do parku. V byte prebehla čiastočná rekonštrukcia(staršieho dáta), ktorá obsahovala: plastové okná, rekonštrukciu kúpeľne, nová kuchynská linka. V oboch izbách sa nachádzajú zachovale drevené parkety. Byt sa predáva kompletne zariadený.

V dome prebehla kompletná rekonštrukcia kúrenia, vodovodných rozvodov, kanalizácie, nová vstupná brána s elektronickým vrátnikom, dom je zateplený + nová kotolňa priamo vo vchode.

Lokalita:

Ulica Čsl. Parašutistov sa nachádza vo vyhľadávanej časti mestskej štvrte Nové Mesto. Jedná sa o peknú lokalitu plnú zelene, detských ihrísk(4), dvoch psích parčíkov a športovísk(basketbalové ihrisko, squash, futbalové ihrisko, hokejbalové ihrisko a veľa iného) odkiaľ je na skok k jazeru kuchajda, či na obľúbenú Ahojku.

V blízkosti sa nachádza taktiež kompletná občianska vybavenosť, ktorú zaručuje OC POLUS(pošta, hypermarket, banky atď). Taktiež sa v okolí nachádza škôlka, základná i stredná škola, OC Slimak(Tesco express, dvd požičovňa, reštaurácia, bar a mnoho iného), nemocnica s poliklinikou a ďalšie.

Ďalšou z výhod tejto lokality je dobrá dopravná dostupnosť všetkými smermi či blízkosť zástaviek MHD(autobus, električka).

Pre viac informácií a dohodnutie obhliadky prosím volajte Radovan Horský 0911 996 427