stars
stars

 

 
 
Cena:
Dispozícia:
Plocha:
Podlažie:
Druh objektu:
Balkón:
Záhrada:
Pivnica:
 
.........
3izb byt
70 m2
5/6
obytný dom
áno
nie
áno
 
 

Predaný, Zrekonštruovaný 3izb byt v širšom centra BA, Čsl Parašutistov

Byt:

Tento vkusne zrekonštruovaný 3izb byt sa nachádza v širšom centre BA, v oblúbenej lokalite na ulici Čsl. parašutistov v mestskej časti Nové Mesto. Byt sa nachádza na 5/6p. s výťahom, v zateplenom panelovom dome. V byte bola mierne zmenená dispozícií z čoho vzniklo z 2,5izb bytu 3izb byt. Pozostáva zo vstupnej haly(po celej dĺžke rolldor), dvoch samostatných spáľní(detská/spálňa), obývacej izby s kuchyňou a kúpeľne s toaletou + balkón(zasklený fínsky systém). K bytu taktiež prináleží murovaná pivnica. Celková predajná plocha bytu je 70 m2, z čoho 64 m2 obytná plocha, 3 m2 balkón + 3 m3 pivnica. Byt je po kompletnej rekonštrukcii zpred dvoch rokov: podlahy(aj zarovnanie), sanita, okná, elektrika, odpady, stierky, kuchyňa, kúpelňa s toaletou a veľa ďalšieho.

Náklady na bývanie pri troch osobách sú cca 180,- Eur/mes.

 

Lokalita:

Ulica Čsl. Parašutistov sa nachádza vo vyhľadávanej časti mestskej štvrte Nové Mesto. Jedná sa o veľmi peknú lokalitu plnú zelene, detských ihrísk(4) a športovísk(basketbalové ihrisko, squash, futbalové ihrisko, hokejbalové ihrisko a veľa iného) odkiaľ je na skok k jazeru kuchajda, či na obľúbenú Ahojku.

V blízkosti sa nachádza taktiež kompletná občianska vybavenosť, ktorú zaručuje OC POLUS(pošta, hypermarket, banky atď). Taktiež sa v okolí nachádza škôlka, základná i stredná škola, OC Slimak(Tesco express, dvd požičovňa, reštaurácia, bar a mnoho iného), nemocnica s poliklinikou a ďalšie.

Ďalšou z výhod tejto lokality je dobrá dopravná dostupnosť všetkými smermi či blízkosť zástaviek MHD(autobus, električka).

Pre viac informácií a dohodnutie obhliadky, prosím volajte Radovan Horský – 0911 996 427