stars
stars

 

 
 
Cena:
Dispozícia:
Plocha:
Podlažie:
Druh objektu:
Balkón:
Záhrada:
Pivnica:
 
249.990,-Eur
NOVOSTAVBA
176 m2
1, 2
RD
áno
766 m2
nie
 
 

PREDANY, Malebné bývanie na skok od mesta. NOVOSTAVBA RD s bazénom, Miloslavov/Alžbetin dvor

Len 12km od Bratislavy sa nachádza novovybudovaná štvrť v obci Miloslavov s názvom Alžbetin dvor. V nej vám ponúkame novostavbu RD(kolaudácia 31.12.2012) s rovinatým pozemkom o rozlohe 766 m2.

Dom pozostáva z prízemia a poschodia(pôdorysi a rezy nižšie v galérii). Úžitková plocha domu je 176 m2, zastavaná plocha 92 m2, kolaudácia 31.12.2012.

Prízemie:

– Pozostáva  zo vstupu, jednej samostatnej izby, veľkého opec spacu ktorý tvorí obývacia izba s jedálenským kútom, voľne prechodná do kuchyne. Na prízemí sa taktiež nachádza kúpeľňa(sprch. kút) s toaletou a špajza. Taktiež je na prízemí priamy vstup z garáže do domu(suchou nohou).

Poschodie:

– Pozostáva z troch samostatných(nepriechodných) izieb, z toho ku každej je balkón. Na poschodí sa taktiež nachádza hlavná kúpeľňa s vaňou a dvomi umyvadlami a taktiež samostatná toaleta.

 

Všetky obytné miestosti boli realizované na severovýchod a juhozápad. V dome sú všetky inžinierske siete. Prístup k domu po asfaltovej obecnej komunikácii. Kúrenie je riešené samostatným kotlom, taktiež je tu možnosť vykurovať dom aj krbom(výduchy aj na poschodí). Dom má bezpečnostné dvere a zabudovaný alarm.

Veľkou devízou tohoto domu je veľký pozemok, bazén, krésne, tiché prostredie. Rýchla dostupnosť do BA.

K domu je vypracovaný znalecký posudok vo výške 250.000,-Eur, ktorý bol vypracovaný ešte pred konečným dokončením(pravdepodobnosť vyššieho ohodnotenia).

 

Pre viac informácií a dohodnutie obhliadky prosím volajte Radovan Horský – 0911 996 427