stars
stars

 

 
 
Cena:
Dispozícia:
Plocha:
Podlažie:
Druh objektu:
Balkón:
Záhrada:
Pivnica:
 
.........
2 izb byt
70 m2
1.p
Novostavba
nie
nie
áno
 
 

PREDANÝ, Veľký 2izb byt, Novostavba, 70m2, Mierová ulica, BA II, Ružinov

Tento krásny 2 izbový byt sa nachádza na konci Mierovej ulice v druhom Bratislavskom obvode, BA – Ružinov. Byt sa nachádza v 7 ročnej novostavbe na prvom poschodí(pod bytom sa nachádzajú nebytové priestory). Pozostáva z dlhej vstupnej miestnosti kde sú umiestnené dve veľké vstavané skrine, ďalej sa prechádza do obývacej miestnosti, ktorá je prepojená s nadštandardnou kuchyňou, po ceste sa nachádza samostatná toaleta a samostatná kúpelňa, z obývacej miestnosti sa dá prejsť do veľkej spálne. V byte sa taktiež nachádza väčšia špajza v ktorej je umiestnená chladnička a práčka. Rozloha bytu je cca 70 m2 + k bytu prináleží pivnica. Byt prešiel v roku 2012 rekonštrukciou vrámci ktorej boli osadené nové zateplené podlahy, rekonštrukcia kúpelne a toalety.

Byt má vlastný plynový kotol, vďaka ktorému si majiteľ môže regulovať kúrenie a spotrebu presne podľa vlastnej potreby. Náklady na bývanie(správca, voda, odpad, starostlivosť o okolie a pod) sú vo výške 80,- Eur pri troch prihlásených osobách.

Byt sa predáva čiastočne zariadený, 2x vstavaná skriňa, 3x skriňa z masívu na mieru, kompletne zariadená kuchyňa, práčka….

K bytovému domu prináleží súkromný pozemok s parkovacími státiami pre majiteľov domu.

 

Pre viac informácií a dohodnutie obhliadky prosím volajte Radovan Horský – 0911 996 427