stars
stars

 

 
 
Cena:
Dispozícia:
Plocha:
Podlažie:
Druh objektu:
Balkón:
Záhrada:
Pivnica:
 
.........
3 izb byt
78 m2
5/11
novostavba
áno
nie
áno
 
 

PREDANY, 3 izb byt, 78 m2, NOVOSTAVBA, Octopus, Ružinov

Byt:

Tento 3izb byt sa nachádza v novostavbe Octopus na rohu ulíc Záhradnická a Mraziarenská. Rozloha bytu je 78 m2(73 m2 byt + 5 m2loggia), k bytu taktiež prináleží aj pivničná kobka. Byt sa nachádza na 5/11 poschodí s výťahom. Byt sa predáva kompletne zariadený.

Bytový komplex Octopus vyniká hlavne svojou jedinečnou architektúrou. Veľmi príjeným detailom je tichý, zelený vnútroblok, ktorý ponúka relax pre dospelých a bezpečné miesto na hranie pre deti. O bezpečnosť bytového domu sa stará 24 hodinová recepcia a strážna služba.

 

Lokalita:

Dom je situovaný na rohu ulíc Mraziarenská a Záhradnícka v jednej z najvyhľadávanejších časti mesta v Ružinove. Vynikajúca dostupnosť ako do centra mesta, tak i na Bratislavský obchvat. V pešej dostupnosti nájdete jazero Štrkovec, ktoré je ako stvorené na voľnočasové aktivity ale aj na aktivity pre rodiny s deťmi. V blízkosti sa taktiež nachádzajú viaceré predajne potravín, bary, reštaurácie, posilňovňa, veľký park, nemocnica, zimný štadión Vladimíra Dzurillu . Vo vzdialenosti cca 10min sa nachádza trh Miletičova, Zimný štadión Slovanu(štadión Ondreja Nepelu) a veľa iného.

 

Pre viac informácií a dohodnutie obhliadky prosím volajte Radovan Horský – 0911 996 427