stars
stars

 

 
 
Cena:
Dispozícia:
Plocha:
Podlažie:
Druh objektu:
Balkón:
Záhrada:
Pivnica:
 
.........
4izb byt
143 m2
1-2.p
Novostavba
2x garáž
terasa
6 m2
 
 

PREDANÝ, VINOHRADIS, Mezonet/Loft, 143 m2 + terasa + dve garážové státia

Na predaj Vám ponúkame luxusný 5 izbový mezonetový byt s otvorenou galériou – tzv. loftový byt v novostavbe VINOHRADIS na Frankovskej ulici v mestskej časti Bratislava – Nové Mesto.
Byt sa nachádza na prvých dvoch podlažiach vilového domu, je orientovaný na južnú stranu a ponúka 143 m2 podlahovej plochy. Zariadenie ponúka vysoký štandard, ktorý obsahuje napríklad podlahy z dreveného masívu o hrúbke 18mm, na mieru robenú kuchynskú linku so všetkými elektrospotrebičmi MIELE a vínnou chladničkou, klimatizáciu vo všetkých obytných miestnostiach, audiosystém Bang & Olufsen v obývacej izbe, prípadne krb na alkohol. Dispozičné rozdelenie miestností je riešené s ohľadom na oddelenie dennej a nočnej časti – na prízemí sa nachádza časť denná s vstupnou chodbou, priestornou kuchyňou prepojenou s jedálenskou časťou, komora, ďalej obývacia izba, kúpeľňa a samostatná miestnosť, použiteľná napríklad ako hosťovská izba alebo pracovňa. Slnečná terasa s automatickým zavlažovacím systémom o veľkosti 60 m2 orientovaná na južnú stranu s výhľadom na mesto je prístupná z jedálenskej časti a obývacej izby. Schodmi z obývacej izby sa dostaneme na vrchné podlažie, kde sa nachádza samostatná spálňa s kúpeľňou, otvorená galéria a ďalšia samostatná izba.
K bytu prináleží taktiež pivničná kobka o veľkosti 6 m2, ako aj dve parkovacie státia nadštandardnej veľkosti v podzemnej garáži.

CENA: 338 000 € + 2 garážové státia v hodnote 32 000 EUR
Byt je k dispozícii ihneď.

Byt sa predáva nezariadený okrem vstavaných kusov nábytku, v prípade požiadavky záujemcu je možné odkúpiť aj zariadenie.

 

Pre bližšie informácie a dohodnutie obhliadky prosím volajte Radovan Horský – 0911 996 427