stars
stars

 

 
 
Cena:
Dispozícia:
Plocha:
Podlažie:
Druh objektu:
Balkón:
Záhrada:
Pivnica:
 
229.000,-Eur
3 izb byt
95 m2
5
novostavba
áno
garáž
áno
 
 

PREDANY, Novostavba, Krásny 3izb byt v centre mesta, 95 m2 + garážové státie, Vazovova ul.

Byt:

Tento krásny 3izb byt o rozlohe 95 m2 sa nachádza na 5. poschodí v 10 ročnej novostavbe v centre mesta na Vazovovej ulici. Byt je veľmi dobre dispozične riešený a slnečný. Pozostáva z 3 izieb – z toho obývacia izba je formou open space priechodná do kuchyne s jedálňou, ďalšie 2 izby sú samostatné(nepriechodné), zo vstupu kde sa nachádzajú dve vstavané skrine, samostatnej kúpeľne, samostatnej toalety pred ktorými sa nachádza chodba s ďalšou vstavanou skriňou, balkón s krásnym výhľadom na mesto(blumentálsky kostol). Dispozíciu bytu vidno na pôdoryse. K bytu taktiež patrí garážové státie s bezproblémovým prístupom.

Celý byt bol od počiatku riešený  na mieru a to ako dispozične, tak i zariadením a použitými vysokokvalitnými materiálmi: vstavané skrine na mieru, podlahy a dvere v celom byte z masívu(buk), podhľady, osvetlenie na mieru(niektoré kusy jediné na svete), kuchynská linka na mieru, zvyšok nábytku taktiež na mieru(viď foto).

V celom byte boli taktiež použité kvalitné spotrebiče a sanita: vstavaná práčka so sušičkou a umývačka riadu AEG, drtič odpadu, sanita Grohe a veľa iného.

Dom je vybavený vlastnou kotolňou preto i mesačné náklady na daný typ bytu sú nízke cca 180,-Eur/mes(fond opráv, správca, plyn, vodné a stočné).

 

Lokalita:

Vazovova ulica sa nachádza v I Bratislavskom obvode v pešej dostupnosti do historického centra mesta(cca 10min). V pešej dostupnosti sa taktiež nachádza nák. centrum Centrál, Tesco, Billa, obchodná ulica, viacero reštaurácií a posedení,  základná škola, skôlka, gymnázium, jazyková škola, zástavky MHD, Blumentálsky kostol a veľa iného…

 

Pre viac informácií a dohodnutie obhliadky prosím volajte Radovan Horský – 0911 996 427