stars
stars

 

 
 
Cena:
Dispozícia:
Plocha:
Podlažie:
Druh objektu:
Balkón:
Záhrada:
Pivnica:
 
.........
3izb byt
70m2 + 20m2
15p
novostavba
20 m2
nie
garáž
 
 

PREDANY, 3izb byt v NOVOSTAVBE s recepciou. Bosáková ulica, 70 m2 + 10 m2 balkóny.

Tento veľmi pekný 3izb byt sa nachádza v Novostavbe na začiatku Petržalky, na Bosákovej ulici. Byt je o rozlohe 70m2 + 10 m2 balkóny + k bytu taktiež prináleží garáž. Byt pozostáva z predsiene, obývacej izby ktorá voľne prechádza do kuchyne, ďalších 2 samostatných(nepriechodných) izieb, kúpeľne, toalety a 3 balkónov(veľký z obývacej izby, dva menšie zo spáľne a detskej izby), viď pôdorys. Byt je dispozične veľmi dobre riešený s krásnym výhľadom na hrad a mesto z 15ho poschodia. Byt sa predáva kompletne nadštandardne zariadený s nábytkom na mieru, spotrebiče Elektrolux(umývačka riadu, indukčná doska, šporák, chladnička, sušička, práčka). Byt je klimatizovaný!

Náklady na prevádzku vrátane 24 hodinového vrátnika, upratovačky, záhradníka, internetu, káblovky a elektriky sú 220,- Eur/mes.

Kompletná občianska vybavenosť v okolí, školy, škôlky, obchody a veľa iného. Dopravná dostupnosť: cca 5min autom do centra mesta, 20min peši do centra mesta, v pešej dostupnosti sad Janka Kráľa, letná pláž pri Dunaji atď.

 

Pre bližšie informácia a dohodnutie obhliadky prosím volajte Radovan Horský – 0911 996 427