stars
stars

 

 
 
Cena:
Dispozícia:
Plocha:
Podlažie:
Druh objektu:
Balkón:
Záhrada:
Pivnica:
 
.........
1,5 izb byt
52 m2
4/6
panelový dom
6 m2
nie
áno
 
 

PREDANÝ, Najlepšia cena v okolí, 1,5izb byt v dobrej lokalite – Riazanská ulica

Byt:

Ponúkame na predaj pekný, slnečný 1,5 izbový byt na ulici Riazanskej ulici. Byt sa nachádza na 4. poschodí 6poschodového zatepleného panelového domu. Byt je o rozlohe 44m2 + 6m2 dva balkóny + pivnica(dokopy 52 m2). Celý byt je orientovaný na slnečnú juhozápadnú stranu. V byte prebehli čiastočná rekonštrukcia, ktorá obsahovala: plastové okná, rekonštrukciu kúpeľne(staršieho dáta), nová kuchynská linka, podlahy(dlažba + plávajúca podlaha), zrekonštruované balkóny. Byt sa predáva kompletne zariadený.

V dome prebehla kompletná rekonštrukcia kúrenia, vodovodných rozvodov, kanalizácie, nová vstupná brána s elektronickým vrátnikom + dom je zateplený.

 

Lokalita:

 

Riazanská sa nachádza vo vyhľadávanej časti mestskej štvrte Nové Mesto. Jedná sa o peknú lokalitu plnú zelene, detských ihrísk(4) a športovísk(basketbalové ihrisko, squash, futbalové ihrisko, hokejbalové ihrisko a veľa iného) odkiaľ je na skok k jazeru kuchajda, či na obľúbenú Ahojku.

V blízkosti sa nachádza taktiež kompletná občianska vybavenosť, ktorú zaručuje OC POLUS(pošta, hypermarket, banky atď). Taktiež sa v okolí nachádza škôlka, základná i stredná škola, OC Slimak(Tesco express, dvd požičovňa, reštaurácia, bar a mnoho iného), nemocnica s poliklinikou a ďalšie.

Ďalšou z výhod tejto lokality je dobrá dopravná dostupnosť všetkými smermi či blízkosť zástaviek MHD(autobus, električka).

 

Pre viac informácií a dohodnutie obhliadky prosím volajte Radovan Horský 0911 996 427