stars
stars

 

 
 

najdrahšie byty v bratislave

RIVERPARK

Projekt v susedstve PKO, jeden z prvých v luxusnom segmente v BA a prvý na nábreží. Najdrahší byt má cenovku 1,476 milióna eur. Jedná sa o 6 izbový byt s výmerou 350,7 m2 + 184.1 m2 terasy. V bzte je nainštalovaný inteligentný systém ovládania. Kúpou bytu majiteľ okrem iného získava členstvo v River Park Owners Club, ročný vstup pre dve osoby v Zion Spa v Kempinsky Hotel River Park, či možnosť využívať hotelový Rolls Royce.

PALÁC MOTEŠICKÝCH

Budova v centre Starého Mesta s hlavným vchodom z Laurinskej ulice pozostáva z pôvodnej historickej budovy a novovybudovanej nadstavby. Najdrahší byt nachádzajúci sa v nadstavbe je situovaný do Laurinskej ulice s výhľadom na hrad. Jedná sa o 5 izbový byt rozprestierajúci sa na troch podlažiach s rozlohou 500 m2(371 m2 interiér, 130 m2 terasa). Byt má napríklad 3 kúpeľne, je vybavený vákuovým výťahom, stropným chladením a inteligentnou elektroinštaláciou. Cena je stanovená na 4,661 milióna eur.

MESTSKÉ VILY HORSKÝ PARK

Mestské vily Horský park je uzavretý strážený areál v blízkosti bývalého amfiteátra pri bratislavskej „SÚZe“. Najväčší a najdrahší byt v tomto komplexe má 380 m2(cca 250 m2 interiér a 130 m2 terasy). Cena je 1,1 milióna eur vrátane troch podzemných parkovacích státí.

HLBOKÁ 7

Táto komplexne a luxusne zrekonštruovaná budova bývalej ortopedickej kliniky sa nachádza na Hlbokej ulici. Primárne ponúka luxusné byty na prenájom. V prípade záujmu je možnosť odkúpenia bytu do osobného vlastníctva. Najväčší byt v tomto objekte má 206 m2 a cenovku 1,6 milióna eur. Pre zaujímavosť, prenájom tohto bytu by Vás vyšiel na 3.600,- eur mesačne vrátane neobmedzeného vstupu do wellness centra nachádzajúceho sa priamo v budove.

EUROVEA

Projekt, ktorý asi valná vačšina z Vás dobre pozná sa nachádza na nábreží Dunaja. Projekt od Ballymore Properties je kombináciou bytov a obchodným centrom. Najdrahši byt je penthouse č. 151 rozprestierajúci sa na dvoch podlažiach. Interiér má rozlohu 222 m2 + 156 m2 terasy. K penthousu prináležia dve parkovacie miesta v podzemnej garáži. Cena je 1,44 milióna eur.

Zdroj: FORBES + internet