stars
stars

 

 
 
Cena:
Dispozícia:
Plocha:
Podlažie:
Druh objektu:
Balkón:
Záhrada:
Pivnica:
 
.........
4izb byt
80m2
6/6
obytný dom
7m2
nie
áno
 
 

PREDANY – 4izb kompletne zrekonštruovaný byt – Bieloruská ulica

Byt:

Tento veľmi pekný a kompletne zrekonštruovaný 4izb byt sa nachádza na 6/6p zatepleného domu na Bieloruskej ulici. Byt pozostáva zo vstupnej haly z ktorej sa dá priamo prejsť do troch izieb, taktiež priamo na toaletu a do kúpeľne. Do štvrtej izby sa prechádza cez obývaciu izbu, z ktorej sa taktiež prechádza do kuchyne či na veľký balkón. Byt je o celkovej rozlohe 80m2 a svojou veľkosťou plne uspokojí nároky 4 člennej rodiny.

Byt prešiel pred dvomi rokmi kompletnou a dôkladnou rekonštrukciou vrámci ktorej bolo vykonané: nová medená elektrická kabeláž, nové ističe aj rozvodová skriňa, nové odpadové rúry v kuchyni, kúpeľni a toalete, prerobené jadro, nová sanita, nové podlahy v celom byte(plávajúce podlahy, dlaždice),  nová kuchynská linka + spotrebiče, plastové okná, 13bodové bezpečnostné dvere sherlock, zrekonštruovaný balkón….

Bytový dom je novozatepený + má novú strechu, ktorá bráni prenikaniu zbytočného tepla do bytu. Taktiež sa budúci majiteľ nemusí obávať akéhokoľvek zatekania.

 

Lokalita:

Lokalita:

Bieloruská ulica sa nachádza na začiatku Podunajských Biskupíc, v tichej a kludnej časti plnej zelene. V blízkosti sa nachádza viacero športovísk(napr. futbalové ihrisko, basebalové ihrisko, bežecká dráha a pod.), taktiež školy, škôlky,Billa,  Tesco a mnoho iného.

Dopravná dostupnosť do centra cca 15 min. V blízkosti sa nachádzajú zástavky autobusu i trolejbusu.

 

 

Pre viac informácií a dohodnutie obhliadky prosím volajte Radovan Horský 0911 996 427