stars
stars

 

 
 
Cena:
Dispozícia:
Plocha:
Podlažie:
Druh objektu:
Balkón:
Záhrada:
Pivnica:
 
.........
2,5izb byt
64m2
2/7
obytný dom
áno
nie
áno
 
 

Predaný, 2,5izb kompletne zrekonštruobaný byt na Čsl. Parašutistov

Byt:

Tento kompletne zrekonštruovaný 2,5izb byt sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite v blízkosti polusu na ulici Čsl. Parašutistov. Jedná sa o 2,5izb byt o rozlohe 64m2, ktorý pozostáva z: veľkej predsiene, 3samostatných(nepriechodných) izib, kuchyne, kúpeľne s toaletou, balkónu, pivnice a kumbálu na medziposchodí. Byt sa nachádza na druhom zo siedmich nadzemných podlaží.

Byt prešiel pred tromi rokmi kompletnou rekonštrukciou, ktorá obsahovala: kompletne nová elektrika, nové odpady, nová sanita, plastové okná, nová kuchynská linka so zabudovanou chladničkou a umývačkou riadu, vstavané skrine v predsieni a v spálni, nové podlahy v celom byte, nové radiátori s meračmi + nové trubky a veľa iného.

Prednedávnom bola taktiež vymenená vstupná brána do domu s čipom, plus nové schránky. Dom je čistý a udržiavaný so slušnými obyvateľmi.

Vrámci ceny ostáva novému majiteľovi napríklad okrem iného aj: kuchynská linka so vstavanou chladničkou a umývačkou riadu, 2x rolldor(predsieň + spálňa). Zvyšné zariadenie po dohode s majiteľom.

 

Lokalita:

 

Ulica Čsl. Parašutistov sa nachádza vo vyhľadávanej časti mestskej štvrte Nové Mesto. Jedná sa o peknú lokalitu plnú zelene, detských ihrísk(4) a športovísk(basketbalové ihrisko, squash, futbalové ihrisko, hokejbalové ihrisko a veľa iného) odkiaľ je na skok k jazeru kuchajda, či na obľúbenú Ahojku.

V blízkosti sa nachádza taktiež kompletná občianska vybavenosť, ktorú zaručuje OC POLUS(pošta, hypermarket, banky atď). Taktiež sa v okolí nachádza škôlka, základná i stredná škola, OC Slimak(Tesco express, dvd požičovňa, reštaurácia, bar a mnoho iného), nemocnica s poliklinikou a ďalšie.

Ďalšou z výhod tejto lokality je dobrá dopravná dostupnosť všetkými smermi či blízkosť zástaviek MHD(autobus, električka).

 

Pre viac informácií a dohodnutie obhliadky prosím volajte Radovan Horský 0911 996 427