stars
stars

 

 
 
Cena:
Dispozícia:
Plocha:
Podlažie:
Druh objektu:
Balkón:
Záhrada:
Pivnica:
 
.........
3,5izb byt
82,6 m2
5/6
panelový dom
áno
nie
áno
 
 

PREDANÝ, 3,5izb byt, Čsl. Parašutistov, s kompletným zariadením!

Byt:

Ponúkame na predaj vkusne zrekonštruovaný 3,5izb byt s kompletným zariadením. Byt sa nachádza na ulici Čsl. Parašutistov v mestkej časti Nové Mesto, na 5. poschodí zo 6.  Pozostáva zo štyroch izieb(3veľké, 1polizba), kuchyne, velkej vstupnej haly, kúpeľne, toalety a balkónu. K bytu taktiež prináleži murovaná pivnica v suteréne domu + spoločný priestor so susedou pred vstupom do bytu. Celková plocha bytu je 82,6 m2, z toho 76m2 byt, 3m2 balkón a 3m2 pivnica(+ 8m2 pred vstupom do bytu).  Byt je kompletne zrekonštruovaný(elektrika čiastočne), pričom rekonštrukcia obsahovala napríklad: nová kuchynská linka, plastové okná, nové radiátori, nové podlahy v celom byte, vstavaná skriňa v chodbe, nová sanita a mnoho iného.

Pred rokom bola vymenená vstupná brána do domu, plus nové zvončeky.

 

Lokalita:

 

Ulica Čsl. Parašutistov sa nachádza vo vyhľadávanej časti mestskej štvrte Nové Mesto. Jedná sa o peknú lokalitu plnú zelene, detských ihrísk(4) a športovísk(basketbalové ihrisko, squash, futbalové ihrisko, hokejbalové ihrisko a veľa iného) odkiaľ je na skok k jazeru kuchajda, či na obľúbenú Ahojku.

V blízkosti sa nachádza taktiež kompletná občianska vybavenosť, ktorú zaručuje OC POLUS(pošta, hypermarket, banky atď). Taktiež sa v okolí nachádza škôlka, základná i stredná škola, OC Slimak(Tesco express, dvd požičovňa, reštaurácia, bar a mnoho iného), nemocnica s poliklinikou a ďalšie.

Ďalšou z výhod tejto lokality je dobrá dopravná dostupnosť všetkými smermi či blízkosť zástaviek MHD(autobus, električka).

 

Zariadenie:

Byt sa predáva s kompletným zariadením, ktoré napríklad obsahuje: všetky elektrospotrebiče(TV, chladnička, práčka a pod) vstavaná skriňa na chodbe, skriňa v spálni, dve postele, stolíky a veľa iného.

 

Pre bližšie informácie a dohodnutie obhliadky prosím volajte Radovan Horský – 0911 996 427